Reference

,,Chtěla bych se podělit o svou zkušenost se školičkou Lvíček. Jako zaměstnaná maminka dvouletého dítka jsem začala urputně hledat vhodné zařízení, kam bych mohla malého dát, než bude moci nastoupit do státní školky. V ČB je podle mého dost možností, kam dítě dát, ale já se rozhodla pro Lvíčka. Mé prvotní rozhodnutí bylo založeno na vstřícnosti, ochotě a milém jednání paní ředitelky. Říkala jsem si, že pokud to vede takový člověk, musí to být dobrá volba. A nelituji. Nejen paní ředitelka, ale i ostatní paní učitelky jsou naprosto senzační. Malému byly nápomocny s aklimatizací v novém a pro něj nezmámém prostředí, takže dnes nepláče když jdeme do školky, ale naopak, když jsme doma. Personál je pro mne velice profesionální, ale na druhou stranu také velice lidský, se srdcem na správném místě, se smyslem pro pochopení a se snahou pomoci když je potřeba a tam, kde je potřeba. Do školičky chodíme krátce, ale naprosto předčila mé očekávání. Náš malý raubíř dostává nové podněty do svého života, učí se novým věcem, které bych mu sama doma nemohla či neuměla dát, ve školce je spokojený a šťastný….co víc jsme si mohli přát…děkuji všem za jejich skvělou práci a každému kdo přemýšlí, kterou vhodnou školičku zvolit doporučuji právě Lvíčka…”

Lucie K. a Tobiasek

,,Školičku Lvíček mohu rodičům jen doporučit. Dcerka školku navštěvuje od 6 měsíců svého věku. Nikdy jsem nezaznamenala žádný velký problém. Naopak paní ředitelka a tety mi ve všem vycházely maximálně vstříc. Dokud byla dcerka malá, plně respektovali pravidla mnou nastavená, především ohledně stravy a režimu. Dcerka byla zvyklá přes den spát jen v kočárku, ani to nebyl problém, byla tedy uspávána v něm.

V současnosti do školičky dochází dcerka do školky již 2 a půl roku, nyní již na celodenní docházku. Nepamatuji větší problém s předáváním. Pokud někdy brečela při mém odchodu, tety jí zvládly zabavit a uklidnit. Dcerka je ze školky nadšená. Má tam pestrý program, spoustu zážitků (např. návštěva psů při canisterapii, různé výlety a podobně). Ukazuje mi s radostí, co ve školce vyráběli. Musím zmínit i fakt, že ve školce na rozdíl od domova pořádně jí a spí. Holt to s ní tety umí.

Za mě a mou dcerku mohu školičku Lvíček jen doporučit. Tety jsou výborné, dětem se věnují maximálně a hlavně je na nich vidět, že je to baví a že mají děti rády.

Proto touto cestou paní ředitelce a tetám děkuji za jejich přístup a krásnou školku, kam moje dcerka chodí moc ráda.”

Ing. Lenka Hanusová, Ph.D.

,,Pěkné prostory v centru, zahrada, milá a vstřícná paní ředitelka, hodné a usměvavé paní učitelky. Náš Adámek se do “Lvíčka” vždy těší, co si jako rodič víc můžu přát. Děkujeme a určitě rádi využijeme i u druhého dítěte, když bude potřeba.”

 Veronika Fričová Beierová

,,Maximální spokojenost, děkujeme všem. Filípkovi i nám se u vás moc líbilo.”

Věra Mánková

,,Chtěla bych toto cestou moc poděkovat paní ředitelce a všem hodným tetám ve školičce. Byli jsme se vším moc spokojeni. Ještě jednou velký dík za všechno.
Přejeme pevné nervy a mnoho spokojených dětiček do dalších let.”

Lída a Honza Pospíšilů

,,Pěkné a čisté prostředí, každý den je nějaký program, hodné paní učitelky. Malému se líbilo a chodil tam rád. Můžu jen doporučit.”

 Martina Kortišová 

,,Hezké čisté prostředí, perfektní přístup k dětem, nikdy s ničím nebyl problém a hlavně milé tety. Rozhodně doporučuji!”

 Iveta Kanalošová