Pozvánka

Vážení rodiče, kolegyně, kolegové, přátelé,
velice prosím všechny lidi kolem Školičky TEDíK, včetně rodičů, babiček, kamarádů a přátel kohokoliv, kdo má, co společného se Školičkou TEDíK, aby se nepodílel na jakýchkoliv aktivitách nesoucí charakter souboje, a to ani tehdy, když budete mít sebe větší pocit nespravedlivosti.
Na základě mnoha dotazů a nejistot vyplývajících z prodeje školičky, jsem… se rozhodl se s Vámi všemi osobně sejít v neděli tj. 18.8.2013 v 18:00 ve Školičce TEDíK, osobně se Vám představit a odpovědět na každou Váši otázku a vše prodiskutovat. Zvu všechny lidi, kterých se prodej Školičky TEDíK jakkoliv dotknul, nebo mají jakékoliv nejasnosti. Především bych byl rád, kdyby přijala mé pozvání i paní Tereza Kohoutová, které bych velice rád dal prostor k absolutnímu svobodnému vyjádření, co jak skutečně bylo či nebylo. Cílem teto schůzky je, aby zavládl klid, pohoda ve školce a mezi rodiči nepropukala panika či obavy o své nejmilejší, aby personál se mohl plně věnovat dětem a nemusel neustále řešit hlouposti tipu, kdo, co, kde, o kom či komu řekl.
Závěrem bych velice rád poděkoval personálu, který se v současné nelehké době velmi pěkně stará o to nejcennější co všichni máme, a tím jsou naše děti.
Velice se na všechny těším a budu doufat v hojnou účast, kdy jsem připraven ke konstruktivnímu dialogu.
Hajtol Radek – jednatel spol. FULL Service CZ s.r.o